Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

poniedziałek, 4 listopada 2013

6.12 Piszemy listy do świętego Mikołaja

Nadchodzi czas, w którym zapobiegliwe dzieci (i zapobiegliwi rodzice) siadają nad kartką papieru, by stworzyć list do świętego Mikołaja.
Jeśli wasze dzieci nie mogą się doczekać wizyty najmilszego ze świętych, weźcie sprawy w swoje ręce i napiszcie list do świętego Mikołaja na portalu eBobas.pl.
W konkursie można wygrać jeden z 18 zestawów Playmobil. Na autorów najlepszych listów czeka sześć nagród głównych i dwanaście nagród dodatkowych.
Wystarczy zarejestrować się w portalu i napisać list do świętego Mikołaja, korzystając ze specjalnego formularza przygotowanego na portalu eBobas.pl. W liście trzeba też podać imię dziecka oraz wgrać jego zdjęcie. Na listy będziemy czekać do 4 grudnia, do północy.
W tym konkursie nagrody przyzna jury konkursowe, które w imieniu świętego Mikołaja postara się wybrać najładniejsze, najbardziej pomysłowe, najzabawniejsze lub najbardziej wzruszające listy.
6 grudnia, w dniu świętego Mikołaja, ogłosi werdykt. 
 link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts