Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

poniedziałek, 2 grudnia 2013

24.12 Konkurs "Kalendarz adwentowy Nestle"

Konkurs trwa od dnia 1 grudnia do 24 grudnia 2013 roku. Codziennie na tablicy strony Nestle – Zdrowy Start w Przyszłość w serwisie Facebook jest publikowane nowe zadanie do wykonania. Odpowiedzi należy umieszczać w aplikacji w zakładce konkursowej Kalendarz adwentowy lub (tylko gdy jest to wyraźnie zaznaczone) w komentarzu pod zadaniem konkursowym na tablicy strony. Każda ‘zabawa dnia’ trwa do godziny 12 dnia następnego. Ostatnie zadanie konkursowe zostanie opublikowane o 12:00 dnia 24 grudnia i możliwość odpowiedzi na nie będzie można umieszczać do godziny 12 dnia 25 grudnia.
Czas trwania poszczególnych zadań konkursowych:
Dzień 1 od momentu ogłoszenia startu zabawy na tablicy FP dnia 1 grudnia do godziny 12:00 dnia 2 grudnia i odbywa się w komentarzach na tablicy strony Nestle – Zdrowy Start w Przyszłość
link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts