Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

wtorek, 26 listopada 2013

9.12 Konkurs "Pochwal się swoją bryką"

Uważasz, że Twój pojazd jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko środkiem do przemieszczania się? Potrafisz godzinami rozmawiać o nim i nie możesz się doczekać, aby zobaczyli go inni kiedy dumnie będziesz udawał się na przejażdżkę? Nie czekaj i zgłoś się do plebiscytu "Pochwal się swoją bryką".
Do wspólnej zabawy zgłaszać mogą się zarówno posiadacze samochodów, motocykli, quadów oraz wszelkich innych wehikułów, którymi przemieszczacie się na co dzień. Wiele z nich zapewne przyciąga wzrok innych niesamowitym kolorem nadwozia, osiągami, a może oryginalnymi dodatkami. Jesteśmy przekonani, że w Waszych garażach nie brakuje takich perełek, o które dbacie, polerujecie je i lubicie pochwalić się nimi przed znajomymi. Najwyższy czas, aby zobaczyło je szersze grono osób.

Nagrody

I miejsce: Sonax Premium Class Nano Paint Protect - zestaw ochrona lakieru do 9 miesięcy
II miejsce: Sonax Premium Class Saphir Power Polish - profesjonalny zestaw do polerowania lakieru
III miejsce: Sonax Premium Class Carnauba Care
IV miejsce: Sonax Xtreme Spray & Clay - zestaw do intensywnego czyszczenia lakieru
V miejsce: Sonax Xtreme - zestaw do zabezpieczania felg
link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts