Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

wtorek, 19 listopada 2013

31.01 Zaproś bohaterów AION do prawdziwego świata i zgarnij niesamowite nagrody!

Zaproś bohaterów AION do prawdziwego świata i zgarnij niesamowite nagrody!
Witajcie przystojni cosplayerzy i piękne cosplayerki! GRYOnline.pl oraz deweloper kultowej gry free-to-play AION, Gameforge, zapraszają Was do udziału w najnowszym konkursie, sprawdzającym Wasz kostiumograficzny talent na wielu poziomach. Łatwo z pewnością nie będzie, ale nagrody przygotowane dla najlepszych powinny okazać się wystarczającą mobilizacją - w końcu w każdym z nas znajduje się cząsteczka materialisty.

Nie czekaj - weź udział!

Zadanie konkursowe polega na jak najdokładniejszym odwzorowaniu kostiumu istniejącego w grze AION.
Aby wziąć udział w naszej grze, należy podesłać nam co najmniej po pięć zdjęć z prac przygotowawczych oraz gotowego już stroju na modelu (niekoniecznie musi być nim projektant przebrania), wraz z informacją, czy był on już prezentowany przy okazji innych konkursów.
Do każdego zgłoszenia należy dołączyć dokument wizualny z pierwowzorem z gry, czy to w formie oficjalnej grafiki w wysokiej rozdzielczości, czy też własnoręcznie zrobionych zrzutach ekranu (trzy screeny, po jednym z każdej strony postaci).
Jeśli zdecydujecie się pozować z bronią, również poprosimy o jej oryginalny szkic – wszystko po to, by jak najlepiej ocenić Wasze przygotowanie do konkursu i umiejętność dbania o detale. A jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach.
Nagroda główna to 1 000 Euro, dwa specjalne wyróżnienia wzbogacą kieszeń ich zdobywców po 250 Euro, zaś na pozostałą piątkę najzdolniejszych uczestników czeka jeszcze po 100 Euro nagród dodatkowych (są to pełne sumy, już po odprowadzeniu podatku przez GRYOnline.pl). Ponieważ jednak nie samą gotówką człowiek żyje, wszyscy wyżej wymienieni zostaną zaproszeni do Krakowa na profesjonalną cosplay'ową sesję fotograficzną (wiecie, zawodowy fotograf, makijażystka, dobrze wyposażone studio i te sprawy).
link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts