Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

środa, 27 listopada 2013

2.12 Mały miłośnik zwierząt - konkurs

Jeżeli Twoje dziecko jest wielbicielem zwierząt, to ta gra będzie dla niego doskonałym prezentem:) A już dzisiaj możecie wziąć udział w konkursie.

Wyślij jedno zdjęcie na temat: Moje dziecko - mały miłośnik zwierząt.
A co możesz wygrać?

Nagrody główne to zwiedzanie warszawskiego zoo z przewodnikiem, już 8.12.13r. Jedyna w swoim rodzaju możliwość zobaczenia z bliska na czym polega rola opiekuna zwierząt i towarzyszenie mu w pracy + oczywiście gra ZOO Tycoon na konsolę Xbox 360 - i co najfajniejsze mamy przygotowane 5 nagród głównych:)

Nagrody dodatkowe to trzy
gry ZOO Tycoon na konsolę Xbox 360
Jest o co walczyć. A jeśli będziecie kupować grę to wiedzcie, że 5 złotych z każdego sprzedanego egzemplarza zostanie przeznaczone dla słoni z warszawskiego ZOO:) Będziecie mogli się chwalić, że i wy dbacie o te piękne zwierzęta.
link 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts