Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

poniedziałek, 25 listopada 2013

20.12 Konkurs "Kto jest Twoim Mikołajem"

W czasie trwania konkursu odbędzie się łącznie 75 edycji konkursu, po 5 dziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy 2 a 20 grudnia 2013 r.
Słuchacze zgłaszają się do konkursu poprzez wypełnienie formularza na stronie konkursowej. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego polega na podaniu imienia osoby, której chce się wręczyć prezent oraz opis prezentu z ciekawym uzasadnieniem.
Do finału każdej z edycji konkursu, komisja konkursowa wybiera trzech uczestników, którzy są autorami zgłoszeń z najciekawszym opisem prezentu i uzasadnieniem. W trakcie połączeń telefonicznych osoba wyznaczona przez Komisję zadaje każdej z trzech osób pytania dotyczące szeroko pojętych zagadnień z zakresu kultury i stylu życia. Spośród wszystkich odpowiedzi Komisja wybiera jednego uczestnika w jej ocenie najciekawszego, który weź mie udział w wejściu finałowym na antenie radia Eska.

Nagrody

a) 75 kart upominkowych, każda o wartości 100 zł brutto, do wykorzystania w sieci sklepów H&M w Polsce do 31 marca 2014 roku.
b) 75 nagród (produktów lub usług) o maksymalnej wartości 4.000 zł wskazanych przez uczestników w zgłoszeniu konkursowym lub ich równowartość wskazana przez uczestnika w zgłoszeniu konkursowym. Organizator zastrzega sobie prawo zamiany nagrody na ich równowartość w zł.
link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts