Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

wtorek, 1 października 2013

4.10 Konkurs Ziajka: Pierwsze chwile

Głęboki ukłon dla mam, które przed porodem nie miały wątpliwości, czy poradzą sobie z pielęgnacją maleństwa. Potem najczęściej okazuje się, że nie taki diabeł straszny i właśnie te pierwsze doświadczenia chcemy powspominać.
Pamiętacie pierwszy dzień po powrocie ze szpitala i chwilę, w której pierwszy raz napełniałyście wanienkę? A pierwsze podejście do obcinania mikroskopijnych paznokietków, pierwsze zabiegi fryzjerskie i mycie pierwszego ząbka? Potrzebowałyście pomocy czy po prostu nagle okazało się, że doskonale wiecie, co robić?
Opowiedzcie nam, Fajne Mamy, o emocjach, które towarzyszyły Wam w tych pamiętnych pierwszych chwilach. Dla 5 z Was (a właściwie dla Waszych skarbów) przygotowaliśmy zestawy kosmetyków firmy Ziaja, która tak jak Wy troszczy się o właściwą pielęgnację maluszków już od pierwszych dni ich życia.
link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts