Konkursy internetowe, konkursy fotograficzne dla wszystkich małych i dużych.

piątek, 27 września 2013

30.09 Szyyyyyybki koszyk - wygraj 1000 zł na zakupy!

Zagraj w grę typu "łapanka" i wygraj 1000 zł na zakupy!

Gra składa się z trzech etapów:
I etap: dołączając do gry już po zakończeniu I etapu otrzymujesz gwarantowany bon 50 zł na zakup laptopa Toshiba Satellite C50!
II etap: po zakończeniu gry zaproś 3 znajomych do zabawy za pomocą aplikacji, a wartość Twojego bonu na w/w komputer zwiększy się do 100 zł!
III etap: po ukończeniu poprzednich etapów Uczestnik otrzymuje szansę gry o nagrodę główną tj. bon o wartości 1000zł na zakupy w sklepie X-KOM.PL. Zadaniem finałowym jest stworzenie oryginalnego hasła promującego gwarancję Toshiba Zero Problemu i wpisaniu swojej propozycji w polu udostępnionym przez aplikację. O wygranej nagrody głównej zadecyduje powołana przez Organizatora komisja (Jury konkursowe).
link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

About Us

DeepBlog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi ermentum.Vestibulum rhoncus vehicula tortor, vel cursus elit. Donec nec nisl felis. Pellentesque ultrices sem sit amet eros interdum, id elementum nisi fermentum.
Recent

recentposts

Random

randomposts